TÜRKİYE GEÇİLMEZ
TÜRKİYE GEÇİLMEZ
Okunma Sayısı: 21446

Belediye Başkanımız Hüseyin Atlı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesajı yayınladı.

Başkanımız Mesajında; Bugün devlet ve millet hayatımızda gördüğümüz en alçak, en sinsi, en kalleş saldırılardan biri olan 15 Temmuz darbe girişimin 5’inci yıldönümüdür. Bu müstesna günde bir yandan milletimizin kazandığı muhteşem zaferin sevincini, diğer yandan darbe girişimi esnasında kaybettiğimiz kardeşlerimizin hüznünü birlikte yaşıyoruz.
Allah’ın yardımı ve milletimizin cesaretiyle başarısızlığa uğrattığımız darbe girişimi sırasında hainlerin kurşun ve bombalarıyla şehit olan 251 yiğit vatan evladımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyor, gazilerimize de mutlu ve huzurlu bir yaşam temenni ediyorum.
“Türkiye Geçilmez”  15 Temmuz’da Milletimizin her bir ferdi, ezanı, bayrağı, özgürlüğü ve geleceği için gerektiğinde yenilmez birer kahramana dönüşebileceğini ispatlamıştır.
15 Temmuz, demokrasi mücadelesini destekleyen tüm vatandaşların direnişi, Hukuk Devletinin Hak ve Özgürlüklerin zaferidir. Milli iradenin zaferidir, Demokrasinin zaferidir. Hakla batılın savaşı sonucunda hakkın galip gelmesidir. 15 Temmuz milletimizin, ülkemizin geleceğine ve kendi karar verme yetkisine sahip çıktığının en önemli göstergesidir. “Türkiye Geçilmez” Türkiye Cumhuriyeti’nin sahibi aziz milletimizdir.
Bu vesile ile 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü Kutluyor, Hepinize Saygı ve Sevgiler Sunuyorum dedi.